.
دوشنبه 6 بهمن 1393.
امروز:

دانلود جزوه آموزش سیستم مدیریت کایزن

جزوه آموزش سیستم مدیریت کایزن

اين مجموعه شامل جزوه آموزش سیستم مدیریت کایزن مي باشد.در این مقاله تجربه استقرار الگوی کایزن عملیاتی در یک کارخانه تولیدی، ارائه شده است. این الگو با هدف بهبود بهره وری، کاهش هزینه ها و حذف اتلاف های مالی و فیزیکی اجرا شد. در این تجربه، رویکردهای عمده اصلاح فرآیندها،حذف اتلافها و اجرای نظام آراستگی است. به دنبال اجرای این طرح، مواردی بسیاری از اتلافها که منجر به کاهش بهره وری و افزایش هزینه می شدند، شناسایی و حذف شد.شما ميتوانيد اين جزوه را رايگان از سايت مهندس ايراني دانلود کنيد.

عنوان کتاب: دانلود جزوه آموزش سیستم مدیریت کایزن

زبان کتاب: فارسي

تعداد صفحه: 10

حجم فايل: 0.37 مگابايت

براي دانلود مي توانيد از لينکهاي زير استفاده کنيد.


لينک مستقيم:

دانلودبراي دريافت فايل اينجا کليک کنيد. (لينک مستقيم)

لينک کمکي

دانلودبراي دريافت فايل اينجا کليک کنيد. (سرور دوم )

لينک کمکي

دانلودبراي دريافت فايل اينجا کليک کنيد. (سرور سوم )

پسورد فايل: www.farseng.ir

لطفا قبل از دانلود به نکات زير توجه کنيد

1- دانلود کليه نرم افزار ها ، کتابها و فايل هايي که در سايت قرار داده ميشود رايگان است ! (درج قيمت تنها براي آگاهي شماست)
2- پسورد کليه فايل هاي سايت www.farseng.ir مي باشد ، هنگام وارد کردن اين کلمه حتما بياد داشته باشيد کليه حروف بصورت حرف کوچک تايپ شود،در هنگام تايپ کلمه عبور توجه کنيد صفحه کليد به حالت تايپ انگليسي تنظيم شده باشد.
3- اکثر فايل ها بصورت فشرده با پسوند rar هستند ،لذا براي خارج کردن از حالت فشرده از برنامه winrar و نرم افزار هاي مشابه استفاده نماييد.
4- برخي فايل هاي حجيم بصورت چند پارتي قرار داده شده تا بسهولت بتوانيد دانلود کنيد ، لذا پس از دانلود فايل ها توجه داشته باشيد همه فايل ها را به يک پوشه انتقال و آنها را Extract کنيد.
5- درصورتي که نتوانستيد فايل هاي خود را از سرور بين دانلود ، دانلود کنيد ، ميتوانيد از لينک سرور هاي کمکي براي دانلود استفاده نماييد(لينک کمکي: لينک کمکي کپي مشابه فايل است که بر روي ديگر سرور ها قرار داده شده تا درصورت بروز مشکل در سرور از آنها استفاده نماييد)
6- دانلود فايل ها از سرور کمکي به دليل امکان حذف سريع از روي سرور مربوطه ، با مسوليت خود کاربر مي باشد
7- پيشنهاد ميکنيم براي دانلود فايل ها از يک برنامه مديريت دانلود مانند Flash Get , IDM , IDA استفاده نماييد.

کاربر گرامي لطفا نظر خود را در باره اين مطلب بنويسيد بديهي است که نظرات شما ما را در پيشبرد اهدافمان ياري خواهد کرد و به کساني که قصد دانلود اين مجموعه را دارند کمک شاياني خواهد نمود

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

مهندس ایرانی

به دنبال ما

ما را در گوگل محبوب کنید

rss مهندس ایرانی

وضعیت سایت

بازدیدکنندگان
16
مطالب
707
وب لینک
5
تعداد بازدید مطالب
564054

تبلیغات متنی